Produkty:

  • Systemy Inspekcji TV
  • Roboty frezujące
  • Systemy do napraw bezwykopowych

Usługi:

  • Inspekcja TV
  • Prace robotem frezującym
  • Naprawy bezwykopowe

Zabudowy pojazdów specjalistycznych

Wykonujemy profesjonalne systemy inspekcyjne firmy iPEK Internetional montujemy na samochodach ciężarowych różnych marek i nadwozi van i pickup.

Czytaj więcej

Produkty

Nasza firma jest liderem na rynku polskim w dostarczaniu oraz wdrażaniu systemów do Inspekcji TV. W naszej ofercie posiadamy roboty, kamery i oprogramowanie czołowych producentów z całego świata.

Czytaj więcej

Usługi

Firma nasza zajmuje się ponadto wykonywaniewm inspekcji TV przewodów rurowych. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu przeglądów przed i po renowacjach kanałów, podczas czyszczenia rur, wycinania korzenii przykanalików.

Czytaj więcej

Zabudowy specjalistyczne

Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych zabudów do Inspekcji TV. Zabudowy wykonujemy na pojazdach z nadwoziami typu van oraz pick-up większości marek.


Czytaj więcej

Serwis i szkolenia

Nasza firma posiada rozbudowane zaplecze serwisowe, do większości systemów Inspekcji TV. Ponadto organizujemy kompleksowe szkolenia z obsługi robotów naprawczych i Inspekcji TV.


Czytaj więcej

Inspekcja TV, Roboty, Zabudowy

Przedsiębiorstwo RETEL jest oficjalnym przedstawicielem firmy iPEK GmbH na terenie Polski zajmującej się produkcją zestawów do przeglądu TV przewodów rurowych.

 

Zajmuje się sprzedażą:

  • zestawów do inspekcji TV przedsiębiorstwa iPEK GmbH (przenośnych,
  • zabudowanych na dowolnym samochodzie),
  • oporogramowania WinCan, współpracującego z aplikacjami z rodziny GIS,
  • kompleksowych rozwiązań w zakresie inspekcji TV przewodów rurowych.

Firma nasza zajmuje się ponadto wykonywaniewm inspekcji TV przewodów rurowych. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu przeglądów przed i po renowacjach kanałów, podczas czyszczenia rur, wycinania korzenii przykanalików. Poszukujemy przedsiębiorstw zainteresowanych kupnem jak również redystrybucją zestawów do inspekcji TV przedsiębiorstwa iPEK GmbH na terenie Polski.

 

Inspekcja TV (monitoring) kanałów gwarantuje prawidłową wizualną ocenę stanu w jakim znajduje się interesujący nas odcinek kanalizacji wewnątrz.

 

Przebieg: Specjalista/operator wprowadza kamerę do przewodu kanalizacyjnego, a następnie analizując obraz na ekranie monitora, określa stan techniczny lub przyczynę awarii.

 

Zalety inspekcji TV: poznanie przebiegu trasy przewodu kanalizacyjnego, możliwość pomiaru spadków lokalizacja przyłączy , poznanie stopnia zanieczyszczenia kanalizacji osadami, lokalizacja rozrostu korzeni powodujących niedrożność kanału, poznanie nieszczelności połączeń rur, przykanalików i studzienek, lokalizacja uszkodzonych miejsc

 

Nasi klienci otrzymują nagraną w kolorze kasetę  płytę CD lub DVD (nagranie w zależności od potrzeb: DVD, SVCD, VCD, *.avi, *.mpeg), raport pisemno-graficzny, ocenę eksploatacyjną stanu technicznego oraz na życzenie propozycję naprawy.

Nasze usługi wykonujemy samojezdnymi kamerami niemieckiej firmy iPEK International  - światowego lidera w zakresie budowy kamer do monitoringu TV kanalizacji.

 

Kopen sildenafil athttp://kopenpillen.nl

Kamero-wóz wyposażony jest w urządzenia elektroniczne umożliwiające: zapis na płytach CD oraz DVD, wykonanie kolorowych zdjęć (wraz z ich wydrukiem) komputerową obróbkę danych (raporty) z możliwością zapisu lub wydruku bieżący pomiar odległości monitorowanego kanału

Aktualności

Nowości w Quick-Lock

04-03-2021

Nasz NOWY # zintegrowany i # ruchomy # laser do #instalacji szeregowej

Czytaj więcej

Firma RETEL Sponsorem Złotym XVII Konferencji "Inżynieria Bezwykopowa"

23-04-2019

W dniach 11–14 czerwca 2019 r. odbędzie się XVII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, której zostaliśmy Złotym Sponsorem. To największe w Polsce spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi.

Czytaj więcej

Wesołych świąt

16-04-2019

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia. Wesołych świąt życzy zespół firmy Retel Anna Świdroń.

Czytaj więcej